Ceny depilacji laserowej

Wielu z nas wydaje się, że depilacja laserowa jest nie tylko najskuteczniejszym sposobem długotrwałego pozbycia się niepożądanego owłosienia, ale również ze względu na swoją cenę osiągalna jest jedynie dla osób najbogatszych mogących sobie pozwolić na wielotysięczne zabiegi. Nic bardziej mylnego! O ile rzeczywiście jeszcze kilka lat temu, gdy technologia raczkowała i sprzęt do depilacji laserowej był drogi, to miało to swoje przełożenie na ceny zabiegów. Dzisiaj już za kilkaset złotych możemy wydepilować niemal każdą cześć naszego ciała sprawiając, że przez długie miesiące, czy nawet lata będzie ona pozbawiona włosów trwale usuniętych. Ile tak naprawdę kosztuje depilacja laserowa i od czego zależna jest cena?

Nowoczesny salon kosmetyczny
Posługując się przykładem miasta Szczecin (do sprawdzenia po wyszukaniu frazy „depilacja Szczecin”) można wyrobić sobie ogólny pogląd na ceny tego typu usług. Wiele zależy nie tylko od samej lokalizacji salonu kosmetycznego, ale również jego renomy, czy typu lasera, którym przeprowadza się zabiegi – im jest on nowocześniejszy i dający większą pewność trwałego usunięcia owłosienia, tym przyjdzie nam więcej zapłacić za zabieg.

Obszar depilacji
Podstawowym wyznacznikiem cen jest jednak powierzchnia ciała, która chcemy poddać depilacji – im jest ona rozleglejsza tym droższy jest zabieg. Najtaniej wydepilujemy laserowo między innymi górną wargę (w przedziale 100-200,-zł), później między innymi baki (okolice 200,-zł), zaś znacznie droższe będą już uda (okolica 500-700,-zł za oba). Warto wziąć pod uwagę to, że wiele gabinetów kosmetycznych udziela atrakcyjnych rabatów i zniżek jeżeli tylko zdecydujemy się na depilację kilku sfer naszego ciała jednocześnie! Warto zaznaczyć jednak, że podane wyżej ceny dotyczą jednego zabiegu, a dla trwałości depilacji laserowej oraz odpowiedniego skutku w postaci usunięcia całego owłosienia konieczne jest przeprowadzenie od trzech do nawet pięciu zabiegów!

One thought on “Ceny depilacji laserowej

  1. depilacja laserowa jest super, właśnie jestem po 2 zabiegu i efekty są bardzo dobre, acha i pamiętajcie że włosy do zabiegu mogą mieć długość max. 1-2 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>