Pielęgnacja dłoni u kosmetyczki w Łodzi

W ciągu ostatnich lat na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele ciekawych zabiegów, które podbiły serca wszystkich kobiet. Ogromną rewolucją w manicure było wprowadzenie lakierów żelowych a następnie hybrydowych, które są niezwykle trwałe i potrafią utrzymywać się na płytce paznokcia nawet do pięciu tygodni. Salon kosmetyczny to miejsce, w którym możemy otrzymać profesjonalną usługę w tym zakresie. W Łodzi na rynku kosmetycznym znajdziemy wiele profesjonalnych osób, wystarczy wyszukać ich pod hasłem: kosmetyczka Łódź lub na stronie swiaturody.com.

Zadbane dłonie i paznokcie są naszą wizytówką. Przygotowanie dłoni do manicure jest podstawową czynnością wykonywaną w salonach kosmetycznych, która pozwala na to by nasze piękne paznokcie stanowiły całość z dłońmi. W ofercie usług kosmetycznych możemy znaleźć wiele zabiegów takich jak peelingi mechaniczne. Pozwala to na złuszczenie obumarłej warstwy naskórka, która po pewnym czasie staje się szorstka i wysuszona. Po wykonanym peelingu zazwyczaj wykonywane są maseczki na dłonie, które odżywiają nowy naskórek i sprawiają że staje się on aksamitnie gładki oraz odpowiednio nawilżony. Piękny manicure jest wisienką na torcie podczas pielęgnacji dłoni. Istnieje wiele możliwości.

Podstawowym zabiegiem jest manicure biologiczny, który wybierany jest głównie przez panów oraz przez osoby pracujące w miejscach, w których mają styczność z osobami potencjalnie zakażonymi na przykład pielęgniarki, lekarzy czy laborantów. Ten typ manicure polega na usunięciu skórek paznokciowych, przy pomocy delikatnych patyczków oraz preparatów zmiękczających. Po tak przeprowadzonej pielęgnacji skórek należy wmasować w dłonie krem o działaniu odżywiającym oraz nawilżającym, na następnie należy dokładnie spiłować paznokcie, nadając im wybrany kształt. Kolejną opcją jest manicure tradycyjny, który polega przede wszystkim na wycinaniu skórek około paznokciowych, które zachodzą na płytkę powodując nieestetyczny wygląd. Po zabiegu tym należy opiłować paznokcie a następnie jest skrócić. W tym typie manicure dostępna jest opcja nałożenia odżywek, które mają za zadanie wzmocnić płytkę paznokcia i nadać jej blask oraz oczekiwaną twardość. Tak przygotowane paznokcie świetnie nadają się do innego typu manicure na przykład do pomalowania paznokci na wybrany kolor. Od tych podstawowych metod manicure wywodzą się te bardziej skomplikowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>