Zadbaj o swoje dłonie!

Zadbane ręce stanowią naszą wizytówkę. Codziennie jednak wystawione są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych oraz różnego rodzaju detergentów, na przykład podczas zmywania naczyń. Sprawia to, że paznokcie stają się łamliwe oraz ulegają zniszczeniu. Aby zadbać o ich wygląd, możemy samodzielnie wykonać zabiegi upiększające bądź odwiedzić gabinet kosmetyczny Kraków, gdzie otrzymamy kompleksowe usługi.

Zadbane paznokcie

Manicure to jedna z najpopularniejszych metod pielęgnacji paznokci wśród kobiet. Polega ona na wypolerowaniu płytki paznokcia na gładką powierzchnię za pomocą różnego rodzaju pilników, nadaniu jej odpowiedniego kształtu, usunięciu wystających i zadartych skórek oraz nałożeniu trwałego lakieru w wybranym przez klientkę kolorze. Dzięki tym czynnościom nasze dłonie są zadbane oraz pięknie się prezentują. Obecnie po zabieg ten sięgają również mężczyźni, którzy coraz więcej uwagi poświęcają swojemu wyglądowi. Zazwyczaj jednak rezygnują z ostatniej fazy zabiegu, jaką jest malowanie paznokci bądź wybierają lakier bezbarwny. Manicure zajmuje się również odpowiednią pielęgnacją paznokcia, która opiera się na wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków o właściwościach odżywczych oraz nawilżających.

Usługi przedłużania

Ładny wygląd paznokcia możemy uzyskać również poprzez wykonanie zabiegu przedłużenia jego płytki. W tym celu kosmetyczka Kraków może skorzystać z wielu metod – żelowej, akrylowej oraz hybrydowej. Technika nakładania sztucznych paznokci jest niezwykle skomplikowana, czasochłonna oraz wymaga dużej zręczności. Dlatego w tym celu warto udać do profesjonalnego gabinetu piękności, gdzie fachowa obsługa dobierze długość paznokcia, między innymi zgodnie z trybem naszego życia, podpowie, jak uniknąć uszkodzeń oraz sprawi, że uzyskany efekt będzie wyglądał naturalnie.

2 thoughts on “Zadbaj o swoje dłonie!

  1. Z chęcią poddałabym się przedłużeniu paznokci – po to aby nie musieć ich co chwilę malować. Który rodzaj jest najbezpieczniejszy, aby nie niszczył mojej płytki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>